Wygraj bilety na koncert IMANY

Po sukcesie ubiegłorocznych koncertów w Polsce, Imany wraca ponownie! Już 17 października zagra w Tauron Arena Kraków, a my mamy dla Was zaproszenie na to wydarzenie!

Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Młodziutka Francuzka do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty.

W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę „There were tears”, którą promował singiel o tym samym tytule. W sierpniu 2016r. ukazał się najnowszy album artystki, „The Wrong Kind Of War”. Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu „There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój „Don’t Be So Shy” zremixowany przez DJ-ski duet Filatov & Karas, oraz ten sam utwór w aranżacji z 9-osobowych bandem.

wydarzenie na Facebooku

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert Imany w Tauron Arena. Aby je wygrać wystarczy odpowiedzieć na pytanie zamieszczone naszym Facebooku w komentarzu do posta konkursowego. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *