Ekspresowa rekrutacja

Masz dość rekrutacji, które ciągną się miesiącami? Czekasz na wyniki, ale nikt nie oddzwania? Wszystkich, którzy lubią szybki feedback, EY zaprasza na EY Express – proces rekrutacji, który zajmie dokłanie 48h.

Ey Express

Zdobycie pracy marzeń nie musi trwać długo. Nawet jeśli marzy Ci się kariera w firmie doradczej EY. Nie czekaj na telefon od rekrutera, lecz zarejestruj się na ich wydarzenie. Pierwszy dzień przezanaczony będzie na testy, po których niezależnie od wyniku otrzymasz odpowiedź zwrotną. Kolejnym krokiem (w tym samym dniu!) będzie rozmowa z rekruterem – o opowie o firmie, a ty o sobie. Trzecim krokiem jest wizyta w biurze EY. Jeśli pozytywnie przejdziesz przez wszystkie etapy, otrzymasz ofertę płatnych praktyk lub pracy w EY. Niezależnie od wyniku, sprawdzisz się w procesie rekrutacji, a firma przygotuje infomację zwrotną, dzięki której będziesz wiedzieć, co poszło nie tak. A to wszystko w 48 godzin!

Na uczestników wydarzenia czeka praca na stanowisku doradcy podatkowego oraz audytora. Praca w Doradztwie Podatkowym EY polega na zmniejszaniu obciążeń podatkowych, pozyskiwaniu finansowania oraz wielu innych aspektach ważnych dla małych i dużych firm, a także sektora publicznego. Pracując tam stworzysz lokalne i międzynarodowe strategie podatkowe, doradzisz klientom w zakresie prawa podatkowego, zarządzisz podatkowymi aspektami transakcji, stworzysz programy emerytalne oraz motywacyjne dla pracowników i wiele więcej. Natomiast Audyt to miejsce, w którym poznasz praktyczną stronę biznesu. Odkryjesz świat przedsiębiorczości pracując przy projektach realizowanych dla różnych branż – od produkcji czekoladek, aż do wdrożeń systemów informatycznych. Poznasz procesy, które charakteryzują dany biznes i dowiesz się, jak nawiązywać cenne relacje i zdobywać informacje od ludzi odpowiedzialnych za kluczowe procesy w każdej firmie.

W Krakowie ekspersowa rekrutacja odbędzie się 10 kwietnia. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *