What’s Up Magazine dystrybuowany jest w rejonie wszystkich największych krakowskich biurowców  przez kolporterów w strojach nawiązujących do mody z XX-lecia międzywojennego. Gazeta trafi również bezpośrednio do firm z sektora BPO/SSC/IT oraz sieci siłowni Fitness Platinium w Krakowie.

Największe skupiska siedzib korporacji i biur firm z sektora outsourcing znajdują się na wschodnich obrzeżach ścisłego centrum Krakowa w rejonie ronda Mogilskiego, obszarze wzdłuż ulic Opolskiej i Lublańskiej, w okolicach ulic Lea i Armii Krajowej oraz w Podgórzu, ze szczególnym uwzględnieniem poprzemysłowego Zabłocia. Obecne są także w kompleksie zbudowanym w sąsiedztwie Galerii Kazimierz oraz na terenach Specjalnej Strefy Ekonomicznej wzdłuż ulicy Jana Pawła II. Bardzo ważnym punktem jest również Kraków Business Park w położonym 13 km od miasta Zabierzowie. W ostatnich latach powstało też sporo mniejszych biurowców, m.in. na południu Krakowa, które uzupełniły ofertę drugiego po Warszawie rynku powierzchni biurowej w Polsce.

Rejon Krakowa dysponuje obecnie ponad milionem metrów kwadratowych nowoczesnych powierzchni biurowych. Chcemy, aby What’s Up Magazine trafiał właśnie do pracujących w tych biurach osób.