Zrób to* sam! *aplikację/robota/grę VR…

Już 7 października po raz kolejny startują warsztaty Make Things Kraków. To wydarzenie przeznaczone dla entuzjastów technologii, pasjonatów innowacyjnych rozwiązań, ale aby wziąć w nich udział, nie musisz być technicznym specjalistą. Warsztaty odbędą się w Krakowskim Parku Technologicznym.

Podczas warsztatów będzie można zbudować i zaprogramować robota, poznać działanie drukarek 3D i zaprojektować własny model, stworzyć aplikację mobilną czy zaprogramować beacony. Programowanie Lego MindStorm, Motion Capture, tworzenie gier VR,  bitcoin & blockchain czy wykorzystanie sensorów smartfona to tylko niektóre z atrakcji.

W ramach Make Things Kraków odbędzie się 10 warsztatów tematycznych dla dorosłych i trzy dla dzieci. Prowadzone przez ekspertów zajęcia to wiele godzin wypełnionych nauką i zabawą oraz smaczny poczęstunek. Oprócz warsztatów, w KPT pojawią się też stanowiska wystawowe.

Make Things odbędzie się w sobotę 7 października 2017 r., w godz. 10:00-17:30. Każdy warsztat potrwa 2 godziny. Każdy uczestnik może zapisać się na jeden, dwa lub trzy wybrane przez siebie warsztaty. Dostępne są zarówno warsztaty dla dorosłych jaki dla dzieci.

Poprzednie spotkania przyciągnęły wielu zainteresowanych w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Bilety można rezerwować przez stronę internetową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *