Warning: include(/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82
Zrób rzeczy w KPT | What's Up Magazine

Zrób rzeczy w KPT

Już 20 października po raz kolejny startują warsztaty Make Things Kraków. To wydarzenie dla tych, którzy chcieliby programować, lutować, drukować w 3D czy robić zielone słoiki, ale są jeszcze w tych tematach trochę zieloni. Make Things to czternaście różnych warsztatów dla entuzjastów technologii. Warsztaty odbędą się w Krakowskim Parku Technologicznym.

Podczas warsztatów będzie można zbudować i zaprogramować robota, poznać działanie drukarek 3D i zaprojektować wnętrza w wirtualnej rzeczywistości czy zrobić pierwszy krok ku kryptowalutom, blockchainowi oraz Smart Contractom. Programowanie Lego MindStorm, Arduino, sztuczna inteligencja i boty czy Internet Rzeczy to tylko niektóre z zagadnień, które będzie można zgłębić.

W ramach Make Things Kraków odbędzie się 14 warsztatów tematycznych dla dorosłych. Tym razem oprócz ściśle technologicznych zajęć jak programowanie robotów czy mikrokontrolerów znalazły się spotkania poświęcone przygotowaniu ekokosmetyków czy zielonych słoików.

Wszystkie warsztaty prowadzone przez ekspertów. To nie tylko nauka nowych umięjętności i odkrywanie nieodkrytych jeszcze pasji, ale i dobra zabawa oraz smaczny poczęstunek.

Make Things odbędzie się w sobotę 20 października 2018 r.. Każdy warsztat potrwa 2 godziny. Każdy uczestnik może zapisać się na trzy wybrane przez siebie warsztaty.

Poprzednie spotkania przyciągnęły wielu zainteresowanych w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Bilety można rezerwować przez stronę internetową.

Dagmara Marcinek

Absolwentka dziennikarstwa i filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kocha stare kino i nowe technologie. O  tym, co piszczy w kulturze pisze w portalu Kulturatka.pl, o polskie filmy dokumentalne dba w KFF Sales&Promotion, a wszystko inne komentuje na twitterze: @_miss_waldorf_. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *