X-massive party by omgkrk

Świąteczne imprezy organizowane przez #omgkrk już stały się tradycją. W tym roku, jak każdego roku, w samym środku tygodnia, w samym środku miesiąca, #OMGKRK zapełni Forum Przestrzenie ciekawymi ludźmi z różnych środowisk, świąteczną atmosferą i dobrą muzyką. Już 14 grudnia odbędzie się X-Massive Party.

X-MASSive Party to nie tylko największa zimowa impreza klubowa w Krakowie, to jedyna taka okazja, by w zupełnie nieformalnych warunkach poznać inspirujących i kreatywnych ludzi: artystów, muzyków, filmowców, naukowców, startupowców, geeków i freaków. Organizatorzy zapewniają dużo atrakcji i pretekstów do ciekawych rozmów i networkingu.

Masz tysiąc zleceń i gonią cię deadliny? Musisz wstać na drugi dzień do pracy? To nic. Takie wydarzenie jak X-Massive party powtórzy się dopiero za rok, więc warto wszystko inne odłożyć na dalszy plan. To tylko jeden wieczór, który w dodatku może zaowocować biznesowymi kontaktami i nowymi pomysłami.

Tegoroczną edycję wydarzenia wspierają takie firmy jak Hub:raum, Crossweb, Krakowski Park Technologiczny czy Project: People.

O muzyczną oprawę zadbają: Charlie i DiscoMule.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *