Start KRK Up

W poniedziałek, 23 października, rozpoczyna się kolejna edycja START #KRK UP – święto branży nowych technologii, biznesu i kreatywności, które potrwa aż do niedzieli. Krakowski Tydzień Startupów to szansa nie tylko na nawiązanie biznesowych znajomości, ale także na promocję przedsiębiorczości w Krakowie wśród osób, które na co dzień nie są związane ze środowiskiem startupowym.  

W ciągu siedmiu dni, w różnych miejscach na terenie całego miasta odbywać się będą otwarte warsztaty, panele, szkolenia i spotkania networkingowe, które mają na celu pokazanie najlepszych istniejących już biznesów i wsparcie „ludzi z pomysłem” w rozwoju własnych inicjatyw.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców. W programie znajdą się zarówno warsztaty dla przedszkolaków, matek z dziećmi, licealistów, studentów, urzędników, jak i programistów, czy miłośników mediów społecznościowych. Wśród panelistów wystąpią osoby, które oprócz wiedzy teoretycznej, mogą pochwalić się ciekawymi realizacjami, mającymi inspirować młodych ludzi. Każde wydarzenie to duża dawka wiedzy i zastrzyk motywacji do pracy przy własnych projektach.

W ramach start #krk up odbywa się również kolejna edycja festiwalu Geek Week KRK, który skierowany jest do wszystkich zainteresowanych wejściem w świat designu, marketingu oraz nowych technologii.

W programie znajdą się także wydarzenia sygnowane marką #omgkrk, Woman in Technology, Hack Yeah czy Kraków Miastem Startupów. Będę warsztaty, pitchingi i spotkania networkingowe. Tak więc wszystko, co najważniejsze w krakowskim świecie startupów!

Szczegółowy harmonogram oraz opis poszczególnych wydarzeń znajdziecie na stronie start #krk up.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *