Marcin Kwaśny, redaktor naczelny

Politolog, dziennikarz i społecznik. Pracuje w TVN 24. Interesuje się gospodarką i polityką. Absolwent m.in. Centrum Europejskiego w Natolinie. Miłośnik książek, wina i sportu. Prezes zarządu Fundacji Aktywnych Obywateli im. J. Dietla.

Magda Wójcik, zastępca redaktora naczelnego

Oprócz tego, że co miesiąc redaguje What’s Up Magazine, organizuje Najedzeni Fest!, krakowską edycję Restaurant Week, warsztaty kulinarne oraz inne okołokuchenne projekty. Pisze o jedzeniu, m.in. dla Magazynu Kuchnia, gdzie opisuje małych producentów. Gości też na łamach Smaku i Werandy. Skończyła filozofię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez dekadę pracowała w Gazecie Wyborczej. 

Łukasz Cioch, editor (English)

Twórca www.lcmedia.pl; moderator licznych wydarzeń, debat i konferencji (branżowych), copywriter, tłumacz, wykładowca, autor think-tanku; specjalista w dziedzinach: CSR, PR, MEDIA RELATIONS; prowadzi autorskie szkolenia w zakresie wystąpień publicznych, komunikacji niewerbalnej, technik prezentacji i zarządzania procesami komunikacji (biznes/instytucje/coaching indywidualny); komunikacja jest dla niego pasją.

Dawid Hajok, wydawca

Dziennikarz i publicysta, doradca ds. mediów tradycyjnych i elektronicznych z wykształcenia socjolog miasta. Pracuje jako doradca biur architektonicznych w zakresie komunikacji zewnętrznej i zarządzania kontentem, opracowuje strategie placemakingowe i kampanie społeczne dla inwestorów prywatnych i samorządów. Prywatnie fan kolarstwa, entuzjasta dobrej architektury, designu i dobrej kuchni, audiofil.

Bartosz Piłat

Dziennikarz, publicysta, freelancer. Zajmuje się problematyką zarządzania miastami, w tym efektywnością sieci transportowych i urbanistyką, oraz ochroną środowiska na styku z gospodarką, m.in. jakością powietrza, gospodarką odpadami i odnawialnymi źródłami energii.

Anna Kwaśny, Brand Manager

Z wykształcenia manager mediów i politolog. Brand Manager Radia Kraków, współtwórczyni Fundacji Aktywnych Obywateli im. J. Dietla, w której odpowiada za marketing oraz koordynowanie pracy Galerii Architektury GAGA. Uwielbia duże projekty i zamieszanie. Miłośniczka pchlich targów, staroci i architektury. 

Joanna Katańska, dyrektor artystyczny & ilustracje

Ukończyła Projektowanie Graficzne na ASP w Katowicach. W ramach stypendiów studiowała w MOME Univeristy of Art and Design in Budapest oraz School of Architecture and Visual Arts University of East London. Odbywała staże min. w British Vogue, Esquire, i Harpers Bazaar. Prowadzi swoje własne studio projektowe, współprowadzi zajęcia na wydziale projektowym (katera rysunku i malarstwa i kompozycji) ASP Katowice. W 2012 r. nominowana przez STGU w konkursie Projekt Roku w kategorii Debiut za oprawę graficzną wystawy Za-mieszkanie 2012. Zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, ilustracją i działaniami osadzonymi w przestrzeni.

Dagmara Marcinek, dziennikarz

Absolwentka dziennikarstwa i filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje w Krakowskiej Fundacji Filmowej. Kocha stare kino i nowe technologie. O tym, co piszczy w kulturze pisze w portalu Kulturatka.pl, o polskie filmy dokumentalne dba na PolishDocs.pl, a media interaktywne monitoruje na misswaldorf.pl.

Piotr Banasik, fotograf

Ma aparat, dlatego robi zdjęcia (czasami nawet fotografie). Założyciel atelier fotograficznego BananStudio.pl. Miłośnik jazzu, kotów (w zasadzie kota – Szalika) i tarty ze szpinakiem, fan piłki nożnej.