Biurowiec High5ive. (fot. P. Banasik / What's Up)

PwC przybija piątkę z High5ive

PwC, międzynarodowa firma doradcza, wynajęła ponad 1 200 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej w inwestycji High5ive, w budynku od ul. Pawiej. To kolejny prestiżowy najemca największej inwestycji biurowej Skanska w stolicy Małopolski. Swoje biura w kompleksie mają już takie firmy jak ABB, Ocado Technology i przestrzeń coworkingowa Business Link.

– PwC jest obecne w Polsce od ponad 27 lat, a nasze biuro w Krakowie od 24. W sumie wszystkie nasze spółki zatrudniają już ponad 4500 pracowników. Stale się rozwijamy, oferując klientom usługi z zakresu doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego, a także audytu – opowiada Michał Mastalerz, partner w PwC, lider krakowskiego biura. – Dbamy o komfortowe warunki pracy, dlatego w związku z większą liczbą zatrudnionych postanowiliśmy zmienić biuro, stawiając na nowoczesną i innowacyjną przestrzeń. 

Biurowiec High5ive Two. (fot. P. Banasik)

– High5ive to wyjątkowy kompleks biurowy do rozwoju biznesu w Krakowie oraz miejsce sprzyjające spotkaniom, relaksowi i rozrywce. W przestrzeni między budynkami tworzymy ogólnodostępny zielony skwer, do aranżacji którego zaprosiliśmy lokalnych artystów i studentów – zdradza Marek Stasieńko, regionalny dyrektor ds. wynajmu w Skanska Property Poland. I dodaje, że nad wjazdem do tunelu prowadzącego do Ronda Mogilskiego powstanie zielona wyspa z wyznaczonymi strefami do odpoczynku i pracy zespołowej, która uzupełni mural inspirowany twórczością Stanisława Lema, istniejący na ścianie Galerii Krakowskiej. Dzięki niewielkiej scenie na terenie kompleksu będzie można również organizować różne wydarzenia kulturalne – dodaje Marek Stasieńko.

High5ive to także udogodnienia dla mieszkańców i pracowników. W pierwszym etapie inwestycji powstało centrum rowerowe Bike5ive z parkingiem dla rowerów, stacjami naprawczymi, stacjami do ładowania rowerów elektrycznych, prysznicami i szafkami dla rowerzystów. W przestrzeni ogólnodostępnej znajdą się również poidełka dla ludzi i zwierząt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *