Redakcja
  Magda Wójcik, zastępca redaktora naczelnego

Główną osią jej zainteresowań są kulinaria. Pomysłodawczyni i organizatorka krakowskiego festiwalu kulinarnego Najedzeni Fest! Współpracownica miesięcznika „Kuchnia” i magazynu „Smak”. Od niedawna zaangażowana w ruch Slow Food i organizację Terra Madre Slow Food Festival. Przez ponad dekadę związana z firmą Agora SA, wydawcą „Gazety Wyborczej”. Absolwentka filozofii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 
  Łukasz Cioch,  Editor (English)

Twórca www.lcmedia.pl; moderator licznych wydarzeń, debat i konferencji (branżowych), copywriter, tłumacz, wykładowca, autor think-tanku; specjalista w dziedzinach: CSR, PR, MEDIA RELATIONS; prowadzi autorskie szkolenia w zakresie wystąpień publicznych, komunikacji niewerbalnej, technik prezentacji i zarządzania procesami komunikacji (biznes/instytucje/coaching indywidualny); komunikacja jest dla niego pasją.

 
  Dawid Hajok, dziennikarz

Socjolog miasta, współpracownik „Gazety Wyborczej”, korespondent miesięcznika „Architektura-Murator”, twórca cyklu „Spotkania z architekturą” i „Kraków do poprawki”, maratończyk, ultramaratończyk, esteta. Członek zarządu Fundacji Aktywnych Obywateli im. J. Dietla.


 
 

Marcin Kwaśny, dziennikarz, p.o. redaktora naczelnego

Politolog, dziennikarz i społecznik. Pracuje w TVN 24. Interesuje się gospodarką i polityką. Absolwent m.in. Centrum Europejskiego w Natolinie. Miłośnik książek, wina i sportu. Prezes zarządu Fundacji Aktywnych Obywateli im. J. Dietla.


 

 

 

Anna Kwaśny, Brand Manager

Z wykształcenia manager mediów i politolog. Miłośniczka pchlich targów, staroci i architektury. Prowadzi firmę odnawiającą stare meble. Współtwórczyni Fundacji Aktywnych Obywateli im. J. Dietla, w której odpowiada za promocję i marketing oraz koordynację projektów.

 

 

 

 

Joanna Sowula, dyrektor artystyczny & ilustracje

Ukończyła Projektowanie Graficzne na ASP w Katowicach. W ramach stypendiów studiowała w MOME Univeristy of Art and Design in Budapest oraz School of Architecture and Visual Arts University of East London. Odbywała staże min. w British Vogue, Esquire, i Harpers Bazaar. Prowadzi swoje własne studio projektowe, współprowadzi zajęcia na wydziale projektowym (katera rysunku i malarstwa i kompozycji) ASP Katowice. W 2012 r. nominowana przez STGU w konkursie Projekt Roku w kategorii Debiut za oprawę graficzną wystawy Za-mieszkanie 2012.  Zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, ilustracją i działaniami osadzonymi w przestrzeni.


 

 

Dagmara Marcinek, dziennikarz


Absolwentka dziennikarstwa i filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje w Krakowskiej Fundacji Filmowej. Kocha stare kino i nowe technologie. O  tym, co piszczy w kulturze pisze w portalu Kulturatka.pl, o polskie filmy dokumentalne dba na PolishDocs.pl, a media interaktywne monitoruje na misswaldorf.pl. 

 

Piotr Banasik, fotograf

Ma aparat, dlatego robi zdjęcia (czasami nawet fotografie). Założyciel atelier fotograficznego BananStudio.pl. Miłośnik jazzu, kotów (w zasadzie kota - Szalika) i tarty ze szpinakiem, fan piłki nożnej.

 

 

 Zapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.