What’s Up Magazine

Chcemy opowiedzieć Wam o Waszych sprawach. O tym wszystkim, o czym w natłoku pracy zdążyliście zapomnieć, jak i o tym, co zajmuje Wasze myśli nad poranną kawą czy staje się tematem rozmów podczas lunchu ze znajomymi z pracy. O zarobkach, strategiach rozwoju Waszych pracodawców, ale też o tym, jak rozwijają swoje kariery osoby, które postanowiły założyć własną firmę.

 

Będziemy pisać o rynku pracy i tym, co piszczy w korporacyjnej trawie. Przy tym podpowiemy, jak warto spędzić czas wolny, urozmaicić sobie tydzień czy zapomnieć na chwilę o pracy i obowiązkach. Nie jesteśmy związani z żadną firmą ani żadnym graczem na rynku pracy, po którym porusza się już 36 tysięcy ponad 50 tysięcy (!) pracowników outsourcingu i korporacji. Jesteśmy niezależni i chcemy oddać im głos.

 

Będziemy się starać porządkować wiedzę i informacje na temat rozwoju tych sektorów w Krakowie i okolicach.

 

Wydawcą miesięcznika jest Fundacja Aktywnych Obywateli im. Józefa Dietla.

 

What’s Up Magazine to 24-stronicowy miesięcznik, dystrybuowany w liczbie 25 000 egzemplarzy na terenie biurowców i w kluczowych punktach miasta, publikowany także w wersji elektronicznej w internecie. W środku znajdziecie rozmowy z interesującymi ludźmi, wizytówki krakowskich firm, garść porad z dziedziny HR, informacje z rynku pracy, ale też propozycje spędzania wolnego czasu skrojone pod kieszeń i terminarz pracownika korporacji.Zapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.