Sztuczna inteligencja przyszłością biznesu

7. Małopolski Festiwal Innowacji zainauguruje konferencja, podczas której dyskutowany będzie temat rozpalający umysły współczesnych przedsiębiorców - sztuczna inteligencja.

Konferencja "Sztuczna inteligencja przyszłością nowoczesnego biznesu", która odbędzie się 15 maja to wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych rozwojem biznesu we współpracy z nowymi technologiami. W ramach dwóch sesji eksperckich porozmawiamy o korzyściach związanych z wdrażaniem sztucznej inteligencji w biznesie. Przedstawiciele różnych branż i świata nauki przedstawią aktualny stan rozwoju i możliwości, które dostępne są dla przedsiębiorców.

 

Swoją obecność potwierdzili m.in. Natalia Hatalska, Artur Kurasiński, Grzegorz J. Nalepa - prezes Polskiego Stowarzyszenia Sztucznej Inteligencji i Piotr Kościelniak - redaktor naczelny Focus.Na konferencję można zarejestrować się za pośrednictwem formularza dostępnego na www.festiwalinnowacji.malopolska.pl. Tam też znajdziecie jej szczegółowy program. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.