Weekend ze startupami

Już jutro, 21 kwietnia, rusza kolejna edycja Startup Weekend Kraków. Po raz pierwszy jednak skoncentrowany na zagadnieniach związanych z Martech & Ecommerce.

 

Jeśli twoje pomysły na startup krążą wokół tematów: adtech, salestech, data analyst, performance marketing, digital marketing, e-commerce, ta edycja Startup Weekendu jest właśnie dla ciebie. Tam będziesz miał szansę swój pomysł zamienić na realny projekt, dzięki ludziom, którzy się w niego zaangażują i mentorom, którzy podpowiedzą, co robić dalej.

 

Wydarzenie otwarte jest też dla osób, które nie mają (jeszcze!) pomysłu na swój własny startup. Organizatorzy zapraszają programistów, designerów, marketingowców i osoby chcące rozwijać swój biznes, aby dołączyli do zespołów, które potrzebują ich umiejętności.

 

Startup Weekend trwa 54 godziny, w tym czasie zespoły będą nie tylko pracować, ale także czerpać z wiedzy i doświadczenia prelegentów, trenerów i mentorów. Wśród potwierdzonych gości znaleźli się m.in. Zbigniew Woznowski z Reality Games, Grzegorz Berezowski z NapoleonCat.com, Marcin Grochowski z FreshMail czy Tomasz Wesołowski z 2040.io.

 

Dla tych, którzy na Startup Weekend pojawią się po raz pierwszy organizatorzy przygotowali małą ściągę:


- przygotuj się na ciężką pracę, aby pomysł przemienić w startup,
- skorzystaj z dostępnej wiedzy i mentorów, nie bój się zadawać pytań,
- zaproś znajomych tworząc swój zespół lub stwórz nowy i razem pokażcie na co was stać.
- pizza dla wszystkich :)
- dobra zabawa 


Bilety dostępne są online.Zapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.