Być jak BOSS

5 dni wypełnionych inspirującymi prelekcjami, warsztatami oraz szkoleniami prowadzonymi przez ludzi sukcesu, biznesmenów, przedsiębiorców oraz freelancerów – tak w skrócie można opisać festiwal BOSS, który już 3 kwietnia rozpocznie się w Krakowie.

 

Festiwal BOSS jest największym ogólnopolskim przedsięwzięciem biznesowym organizowanym przez studentów nieprzerwanie od 12 lat. W tym roku na przełomie marca i kwietnia odbywa się aż w czternastu miastach Polski, a w dniach od 3 do 7 kwietnia zawita także do Krakowa.

 

To platforma, za pomocą której spotykają się dwa światy – biznesowy oraz studencki. To wydarzenie skierowane przede wszystkim do młodych ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki w swojej zawodowej karierze – szukają więc wiedzy i umiejętności, a także kontaktów i możliwości. Festiwal stwarza okazję do spotkania najbardziej przedsiębiorczych ludzi w Polsce i nawiązania cennych kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować współpracą. Jest źródłem motywacji, pobudza kreatywność uczestników i kształtuje szersze spojrzenie na świat. Dzięki festiwalowi uczestnicy mają niepowtarzalną szansę na zdobycie wiedzy oraz umiejętności bezpośrednio od praktyków biznesu.

 

Festiwalu BOSS to inspirujące wykłady i praktyczne warsztaty. W tym roku będzie można posłuchać o tym jak od zera zbudować globalną firmę, jak promować swoje działania za pomocą influencer marketingu, jak tworzyć relacje biznesowe dzięki networkingowi, a także poznać case studies firm, które odniosły sukces. Podczas warsztatów natomiast będzie można się nauczyć zasad socjotechniki, biznesowego savoir vivre’u czy prześledzić cykl życia kontraktu terminowego.

 

Organizatorem Festiwalu BOSS jest Studenckie Forum Business Centre Club – organizacja studencka, której misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków.

 

Udział w Festiwalu BOSS jest bezpłatny, ale w związku z ograniczoną ilością miejsc obowiązują zapisy online.Zapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.