Akademia dla graczy

W naszym grudniowym raporcie pokazywaliśmy, że Kraków nie tylko lubi grać w gry, ale też umie je tworzyć i dobrze na tym wychodzi. Jeśli i ty chciałbyś zacząć pracować w tej branży, ale nie wiesz od czego zacząć, zacznij od GameAcademy. Już na początku marca odbędzie się kolejne spotkanie w Krakowskim Parku Technologicznym.

 

3 i 4 marca GameDesire Company wspólnie z Digital Dragons zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu GameAcademy – kursu tworzenia gier komputerowych prowadzonego przez najlepszych ekspertów z branży. Tym razem wydarzenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z publishingiem i modelami biznesowymi gier komputerowych. Swoją wiedzą z tego obszaru będą się z Wami dzielić zaproszeni przez nas prelegenci, specjaliści, mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem.

 

W piątek Piotr Żygadło (Robot Gentleman) opowie o Indie Fund i innych formach finansowania projektów oraz firm, natomiast Paweł Weder (GameDesire) poradzi jak stworzyć swój pierwszy pitch. Natomiast w sobotę Lena Machul (Kool Things) przedstawi prezentację pt. "Sprzedać grę czy sprzedać się – self-publishing vs tradycyjne wydawnictwo".


Obok prelekcji organizatorzy zapowiadają również uruchomienie bezpłatnego Programu Mentorskiego! Jeśli macie swój projekt gry, pomysł lub prototyp i chcielibyście go skonsultować z weteranami branży, to właśnie miejsce dla Was! Swoje projekty możecie zgłaszać online.

 


Udział w zajęciach GameAcademy jest płatny, bilety w cenie 30 zł, uprawniające do uczestnictwa w dwóch dniach zajęć dostępne są na stronie internetowej
 Zapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.