Trend na mobile

Już 8 marca się największa w Polsce konferencja o mobile w Polsce - Mobile Trends Conference 2017. Interesujące prelekcje, spora dawka wiedzy i inspiracji oraz udany networking czekają na uczestników MTC2017. 8 marca poznamy również zwycięzców konkursu Mobile Trends Awards 2016 i dowiemy się, jakie projekty zasługują na miano najlepszych w branży.

 

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tym, co czeka na uczestników Mobile Trends Conference, najwyższa pora nadrobić zaległości. Ponad 30 prelekcji, przekładających się na 15 godzin merytorycznej wiedzy, 3 dni pełne inspirujących rozmów i nowych znajomości, a także fantastyczna atmosfera, jaką gwarantują jedyni tacy prelegenci i uczestnicy oraz lokalizacja w sercu Krakowa - historycznym Kijów.Centrum. Tu warto być!

 

 

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Natalia Hatalska, Artur Kurasiński, Paweł Tkaczyk, Monika Mikowska, Monika Czaplicka, Michał Wiciński, Rahim Blak, Paweł Sala, Maciej Budzich, Roman Łoziński, Michał Górecki i wiele innych! Prelegenci będą opowiadać o niemal każdym aspekcie mobile: zarówno tworzeniu aplikacji, jak i UX, o projektowaniu i monetyzowaniu, m-marketingu i m-commerce, trendach, jak i rozwiązaniach, które poniosły fiasko, technologiach już wdrożonych, jak i tych, na które dopiero czekamy. To jedyna taka okazja, by w jednym miejscu posłuchać o tak różnorodnych obliczach branży mobilnej!

 

8 marca poznamy wyniki Mobile Trends Awards 20176 - głosowania na najlepsze projekty mobilne roku 2016. Jeśli wy również jesteście ciekawi, które z nich zyskały największe uznanie kapituły i internautów, nie może was zabraknąć na uroczystej gali wręczenia prestiżowych nagród MTA. W tym roku stawiamy na klimaty filmowe - w końcu statuetki Mobile Trends Awards są niczym Oscary branży mobile - na gali obowiązuje dress code black tie. Galę uświetni muzyczny występ duetu Unique Ladies: Agnes Violin, artystki okrzykniętej polską Vanessą Mae, która wystąpi wraz z DJ-ką. Gwarantujemy - ten występ robi wrażenie!

 

Fantastyczny networking umożliwią nie tylko przerwy kawowe, ale również Norbsoft Networking Party, które odbędzie się pierwszego dnia konferencji po uroczystej gali Mobile Trends Awards. Ale to nie jedyna okazja do networkingu! Po drugim dniu konferencji, 9 marca, spotkanie odbędzie się w krakowskim LOKALu przy Rynku Głównym 6.

 

Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się na Mobile Trends Conference 2017, macie ostatnią szansę! Bilety można kupić tylko do 3 marca na https://2017.mobiletrends.pl/rejestracja.
 

Więcej informacji na http://2017.mobiletrends.pl

 

Mobile Trends Conference 2017 – 8-10 marca 2017 r.

Miejsce: Kino Kijów.Centrum, KrakówZapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.