Inwestuj z Expo FxCuffs 2017

24-25 marca 2017 roku, ICE Kraków Congress Centre ponownie stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynku inwestycyjnego nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Trzecia edycja Konferencji, Targów oraz Gali FxCuffs przyciągnie ponad 4 tysiące uczestników, światowej sławy prelegentów oraz najważniejszych przedstawicieli branży.


Targi rynku walutowegoExpo FxCuffs 2017 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz ściśle współpracujących innych firm związanych z rynkiem. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 4 tysiące uczestników znajdzie stoiska wystawowe domów maklerskich, banków, rynkowych ekspertów oraz twórców oprogramowania, ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera. Podczas tej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 70 wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów.
 

Celem organizatorów jest stworzenie platformy wymiany opinii, pomysłów oraz umożliwiającej networking. Profesjonaliści z branży będą mogli zapoznać się z produktami dostawców płynności, technologicznych start-up’ów, podmiotów przetwarzających płatności oraz tworzących oprogramowanie niezbędne do funkcjonowania profesjonalnej platformy brokerskiej. Połączenie tych dwóch światów ma stworzyć idealne warunki zarówno dla inwestorów detalicznych, jak i dla przedstawicieli branży. Koncepcje B2C oraz B2B zapewnią każdej ze stron komfortowe warunki do prowadzenia rozmów oraz poszerzenia wiedzy.Konferencja z gwiazdami światowego formatuW 2017 roku swoją obecnością zaszczyci nas Anton Kreil, były pracownik Goldman Sachs, który poprowadzi kilka prelekcji i spotka się z inwestorami podczas ekskluzywnej kolacji. Podczas swoich wystąpień Anton skupi się na handlu detalicznym, z praktycznymi poradami dla indywidualnych traderów, przeanalizuje podstawowe kryteria pozwalające zarabiać więcej, w oparciu o przewidywanie przyszłości makroekonomicznej. Podczas spotkania B2B głównym tematem będzie kwestia relacji klient-broker, a dokładniej biznesu z perspektywy obu stron branży, co pozwoli zrozumieć zależności i wzmocni długoterminowe umowy partnerskie.
 

Oprócz ex-Goldmana zaproszenie przyjęli doskonale znani wszystkim eksperci rynku walutowego, m.in. Martin Goersch, Maciej Goliński, Trader21, Piotr Głowacki, Daniel Kostecki, Piotr Grela. Po oficjalnej części imprezy uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w after party odbywającym się w luźniejszej formie.

 

Konkurs i Gala rozdania nagród FxCuffsKonkurs FxCuffs ma na celu wyróżnienie najważniejszych podmiotów na polskim i międzynarodowym rynku walutowym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości. FxCuffs 2017 wyróżni podmioty w kilkunastu różnych kategoriach – w pierwszej części głosowania swoich faworytów wybierali inwestorzy indywidualni, w finałowej grupie decyzję podejmuje natomiast Kapituła składająca się z doświadczonych ekspertów rynkowych.Zapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.