Garderoba w kapsułce

Już od 20 do 22 maja w Starej Zajezdni krakowianie będą mogli uczestniczyć w warsztatach modowych, prowadzonych w ramach projektu Factory Fashion Capsule. Podczas spotkania ze stylistami mieszkańcy Krakowa będą mogli poznać praktyczne aspekty tzw. kapsułkowej garderoby.

Kapsułkowa szafa to koncepcja minimalistycznej garderoby, składającej się z niewielu elementów, ale dającej możliwość stworzenia wielu stylizacji. Dzięki temu możemy oszczędzić dużo czasu, który poświęcamy na codzienne wybieranie odpowiedniego stroju.

 

– Każdy, kto odwiedzi Factory Fashion Capsule, dowie się jak z 30 elementów skomponować ponad 100 stylizacji, oraz pozna - krok po kroku - zasady tworzenia własnej kapsułkowej szafy. Pomogą w tym profesjonalni styliści oraz wybrane przez nich kolekcje, pochodzące ze sklepów znajdujących się w Factory Kraków – mówi Anna Kusior, koordynator marketingu w Factory Kraków.

 

Idea i założenia kapsułkowej szafy wpisują się w koncepcję smart shoppingu, czyli rozsądnych zakupów. Polega on na efektywnym kupowaniu – chodzi o to, by nabyć produkty wysokiej jakości w najkorzystniejszej cenie. Bardzo istotne jest przy tym podejmowanie przemyślanych decyzji, dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas – tłumaczy Kusior.

 

Strefa Factory Fashion Capsule otwarta będzie dla wszystkich zainteresowanych, a na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. Jedną z nich będą dodatkowe zniżki do wykorzystania w centrum Factory Kraków. Zapraszamy też na fejsbukowy profil wydarzenia.Zapisz się do naszego newslettera
©2015 What's Up Magazine - wszelkie prawa zastrzeżone

What's Up?

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco.