Neonia – w trosce o zdrowie

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, w jaki sposób siedzący tryb życia, smog i zanieczyszczenia w mieście wpływają na Wasz organizm? Siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej czy wielogodzinna praca przy biurku sprzyjają rozwojowi nadwagi i otyłości. Nasz organizm nie jest bowiem w stanie spożytkować dostarczanych mu kalorii, zamieniając je w tkankę tłuszczową. Z kolei nadmiar tkanki tłuszczowej może w przyszłości doprowadzić do poważnych chorób.

Jakie działania podjąć, by choć trochę zniwelować zagrożenia? Najważniejsza jest regularna aktywność fizyczna, chociaż z tą różnie bywa, zwłaszcza kiedy pogoda nie sprzyja rekreacji na świeżym powietrzu. Wtedy z pomocą przychodzi – jakkolwiek groźnie to brzmi – LPG Alliance Medical Cellu M6. To zabieg, który łączy w sobie zalety klasycznego manualnego masażu odchudzającego, z siłą podciśnienia i precyzją programu komputerowego. Jego uniwersalność sprawia, że może być szeroko stosowany w poprawie estetyki twarzy i ciała. Endermologia LPG Alliance jest jedną z najbardziej sprawdzonych, łagodnych metod, stosowanych w celu osiągnięcia rozmaitych rezultatów: nie tylko wyszczuplenia, wygładzenia i ujędrnienia ciała – czyli modelowania sylwetki, ale także w terapii przeciwobrzękowej, stymulacji unaczynienia czy poprawie krążenia krwi oraz limfy. Zabieg umożliwia również rozluźnianie napiętych mięśni i poprawę ich ogólnej kondycji.

Endermologia LPG pomaga nie tylko osobom, które nie chcą (lub nie mogą) ćwiczyć, może być z powodzeniem stosowana także przez tych, którzy regularnie podejmują aktywność fizyczną – co udowadniają wieloletnie badania kliniczne. Nie bez powodu z tego zabiegu korzysta pływacka drużyna olimpijska Francji oraz takie kluby jak Real Madryt czy Juventus Turyn, zaś ambasadorem firmy jest sam Zinedine Zidane.

Co zrobić jednak z naszą skórą, która jest narażona na tyle czynników zanieczyszczenia powietrza w dużych miastach w Polsce? Dla osób, które nie chcą być wyłączone z życia codziennego, a zależy im na zauważalnym efekcie poprawy kondycji skóry, dobrym rozwiązaniem wydaje się medycyna estetyczna, oferująca m.in. mezoterapię igłową i osocze bogatopłytkowe. Oba te zabiegi polegają na dostarczeniu substancji aktywnych bezpośrednio do głębokich warstw skóry za pomocą iniekcji, w ten sposób regenerując i odżywiając naszą skórę.

Równie skuteczna i bezpieczna jest nowoczesna laseroterapia. Nowoczesne lasery niwelują mankamenty urody oraz przywracają młodość skórze, a przy tym są mało inwazyjne. Niezwykle istotny jest fakt, że w laseroterapii polega się wyłącznie na stymulowaniu naturalnych procesów regeneracji skóry. Przykładem może być zastosowanie innowacyjnej technologii DYE-VL i Clearlift, przy użyciu platformy Harmony XL Pro. Dzięki tej technologii można raz na zawsze pozbyć się ze skóry przebarwień, trądziku różowatego czy innych niedoskonałości. Komfort w czasie zabiegu jest gwarantowany dzięki zastosowaniu unikalnej końcówki chłodzącej, połączonej bezpośrednio z głowicą zabiegową.

Wszystkie te zabiegi pozwalają niwelować negatywny wpływ największego wroga naszej skóry – czyli zanieczyszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *