KIERMASH vol. XIV | LATO W PAŁACU

19 i 20 maja zapraszamy na KIERMASH, czyli targi mody niezależnej i designu użytkowego. Po raz kolejny odbędą się one w Pałacu Czeczotka na Rynku Głównym w Krakowie. Jak zwykle będzie naprawdę lekko, słonecznie i oczywiście modnie. Szykujcie się.

XIV edycja zaprezentuje jak zwykle polskie marki. Od ubrań, przez obuwie, biżuterię, okulary, torby, dodatki, po kosmetyki naturalne i rośliny. Będzie naprawdę różnorodnie. Wiemy, że ostatnio wnętrze Pałacu Czeczotka zachwyciło Was. Dlatego bardzo cieszymy się, że znów możemy Was tam zaprosić. Zapowiada się naprawdę idealna okazja, by w cudownej atmosferze podziwiać Rynek Główny w Krakowie i Sukiennice.

KIERMASH to nie tylko moda. Organizatorzy połączyli siły z ART & FOOD BAZAR, czyli imprezą „skupiającą gotujących profesjonalistów i amatorów”. ART & FOOD BAZAR promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Przyjdźcie i przekonajcie się sami. ART & FOOD BAZAR nakarmi Was naprawdę dobrze.

Kiermash. (fot. Klaudia Kot / mat. pras.)

Kiermash to coś dla ciała i coś dla ducha… O to drugie zadba STREFA WOLNEGO CZYTANIA skupiająca lokalne, krakowskie księgarnie w modnej oprawie stworzonej przez Prodesigne, czyli galerię wnętrz oferującą poprzez fachowy zespół profesjonalny dobór wszelkich potrzebnych elementów z szerokiej palety polskich i światowych marek. Podczas wydarzenia na pewno warto będzie również zwrócić uwagę na piękne litografie zaaranżowane w bardzo użytkowy sposób… a gdzie? Przekonacie się sami. Artystka Justyna Mazur (Litograf) postanowiła wzbogacić naszą inicjatywę swoimi niezwykłymi pracami.

KIERMASH vol. XIV I Lato w Pałacu to kolejna edycja, której partnerem jest Fairtrade Polska i Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie. Będziecie mogli odwiedzić ich stoisko oraz przede wszystkim porozmawiać i dowiedzieć się czegoś więcej o idei świadomych zakupów i sprawiedliwego handlu.

Organizatorzy, Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan jak zwykle ze słonecznym uśmiechem zachęcają:

 – Kochani, co tu dużo mówić. Zapewniamy, że jak zwykle będzie naprawdę cudownie. Zadbamy o każdy szczegół, z pogodą włącznie. Bardzo lubimy te nasze wspólne zakupy i chillout, dlatego zapraszamy i liczymy na spotkanie z każdym z Was – zapraszają organizatorzy.

Od kilku edycji partnerem Kiermashu jest również Pakamera – internetowy multibrand z polskimi projektantami. W trakcie wiosennej edycji Pakamera będzie rozdawać płócienne torby z grafiką zaprojektowaną specjalnie na to wydarzenie.

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *