Java na jawie

Jeśli uważasz, że Java to jest to, w październiku koniecznie odwiedź Kraków! Zapraszamy do udziału w JDD – najbardziej Javowym wydarzeniu w polskim kalendarzu IT.

JDD to konferencja, która opiera się przede wszystkim na współpracy ze społecznościami. Program powstaje dzięki członkom Rady Programowej oraz przedstawicielom polskich Java User Groups, dlatego idealnie odpowiada aktualnej sytuacji w świecie Java.

Tutaj zobaczysz na scenie znanych – lokalnych i zagranicznych – ekspertów, nawiążesz kontakty z organizatorami spotkań i meetupów, a także spotkasz przedstawicieli wiodących firm IT na polskim rynku. A przede wszystkim – w świetnej atmosferze i doborowym towarzystwie poszerzysz swoją wiedzę i zdobędziesz nowe umiejętności!

W programie m.in. o Orkiestracji i Choreografii przy budowaniu własnej architektury złożonych systemów – zarówno na poziomie kodu źródłowego jak i całych komponentów, o chatbotach, które zaczynają wypierać realnych rozmówców czy przyszłości języka Kotlin. 

W ramach współpracy z JUGami JDD wspiera również początkujących prelegentów poprzez organizowany dorocznie plebiscyt JUGmajster. Tutaj mają oni szansę poszerzyć swoje doświadczenia z meetupów i przejść na wyższy poziom – scenę z niemal 1000-osobową publicznością!

JDD Conference odbędzie się w krakowskim EXPO 3 i 4 października.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *