Grand Parade w Kotlarskiej 11

Grand Parade, jeden z największych bukmacherów na świecie, wynajął 6,2 tys. m kw. w budynku Kotlarska 11 w Krakowie. 

Grand Parade to polsko-brytyjska firma należąca do William Hill Group, jednego z największych bukmacherów na świecie zatrudniającego ponad 16 tys. pracowników na świecie. Krakowski oddział o powierzchni 6,2 tys. m kw. ma stać się ma jednym z kluczowych hubów technologicznych, w którym zatrudnienie znajdzie kilkuset programistów i specjalistów w zakresie wytwarzania oprogramowania.

– Cieszymy się, że Grand Parade wybrało biuro w znakomitej lokalizacji. Kotlarska 11 to nowe oblicze biznesowego Krakowa i to w dodatku w centrum miasta. Oprócz najwyższej klasy powierzchni biurowej, istotnym czynnikiem przy wyborze biura był dostęp do udogodnień. Tych zaś w okolicy Kotlarskiej nie brakuje: centralne położenie daje możliwość spędzenia chwili na łonie natury do czego zachęca bliskość Wisły lub lunch na pobliskim Kazimierzu – komentuje Monika Sułdecka-Karaś, Dyrektor Regionalny i Partner w Knight Frank. Knight Frank reprezentował w procesie wynajmu właściciela nieruchomości, UBM Polska. 

Grand Parade zajmie prawie 4 piętra w budynku Kotlarska 11, zlokalizowanym zaledwie 5 minut od ronda Grzegórzeckiego i Galerii Kazimierz. Inwestycja zostanie oddana do użytku w styczniu 2018.

– Kiedy projektowaliśmy Kotlarską 11, chcieliśmy, żeby był to biurowiec o butikowym charakterze, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich certyfikowaliśmy obiekt w systemie LEED, stworzyliśmy bogatą infrastrukturę dla rowerzystów i zadbaliśmy o zielone strefy relaksu. Mamy nadzieję, że pracownicy Grand Parade będą dobrze czuć się w naszym budynku – mówi Peter Obernhuber, Członek Zarządu UBM Polska.

Budynek Kotlarska 11 oferuje łącznie 9 tys. mkw. powierzchni biurowej i ok. 2,5 tys. mkw. powierzchni usługowej oraz parking podziemny, mogący pomieścić 190 samochodów. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Ingarden & Ewy Architekci. Obiekt jest zlokalizowany nieopodal zielonych Bulwarów Wiślanych, zaledwie 500 metrów od krakowskiego Starego Miasta. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *