Warning: include(/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82
Formy. Gdzie dizajn spotyka technologie | What's Up Magazine

Formy. Gdzie dizajn spotyka technologie

28 listopada odbędzie się wydarzenie: „Formy. Gdzie dizajn spotyka technologie”. Podczas spotkania w Hub:raumie prelegenci podzielą się swoim doświadczeniem w dziedzinie Design&Tech. 


We wtorek w Hubraum prelegenci będą opowiadać o tym jak nowe technologie łączą się z dizajnem. Wśród zaproszonych osób znaleźli się:

Michał Pyteraf (Principal Industrial Designer – Vorm)

Kamil Matuszewski (Senior Graphic Designer – Miquido) Wcześniej Team Captain w UIG Studio. Jego domeną jest projektowanie UI oraz UX aplikacji mobilnych zarówno na smartfony jak i urządzenia typu wearables. Pasjonat idei pixel perfect. W Miquido tworzył projekty HelloFresh, Picniic oraz TUI, które zdobyły nagrody i wyróżnienia od Google, TIME oraz Mobile Trends Awards. Jako team leader w każdym procesie poszukuje optymalizacji, a innowacji w dobrej literaturze sci-fi. W wolnych chwilach eksploruje kosmos bądź ucieka w świat lovcraftowskiego horroru.

Luke Pachytel (Product Designer – Netguru) odpowiedzialny głównie za projektowanie użyteczności, interfejsów oraz identyfikacji wizualnych. Ma 7 lat doświadczenia w pracy nad komercyjnymi projektami. Kładzie nacisk na rozwiązywanie skomplikowanych problemów, nie zapominając o warstwie estetycznej, która według niego jest równie ważna. Każdy projekt traktuje indywidualnie, znajdując najlepsze możliwe rozwiązania opierające się na obecnych trendach. Łukasz jest aktywny na Dribbble i chętnie dzieli się swoją wiedzą. Często pracuje w projektach z innymi designerami i zna problemy, z jakimi borykają się zespoły – a także sposoby na ich pokonanie.

Aleksander Sucheta (Product Designer – Netguru) równowagę odnajduje w projektowaniu, które jest jego pasją. Absolwent ASP, który bardzo często sięga poza samą sztukę. Inżynieria była i w dalszym ciągu jest według niego podstawą rozwoju ludzkości, a product design pozwala mu być jego częścią. Przez trzy lata zajmował się projektowaniem brandingu w Ollestudio, od września natomiast pracuje jako product designer w Netguru. Docenia dobrą książkę i muzykę.

Aleksandra Mirocka (Graphic Designer – Phenomaly) posiada dyplom Form Reklamowych / Komunikacji wizualnej na Wydziale Grafiki, ASP im. J. Matejki w Krakowie. Zdobywała doświadczenie w małym studio projektowym (nagrodzonym Red Dot Design) oraz w dużej korporacji reklamowej (projekt dostał srebro i brąz na KTR 2016). W międzyczasie od 6 lat pracuje jako freelancer, ponieważ ciężko zrezygnować jej z własnych, prospołecznych projektów. Obecnie pracuje dla Phenomaly – nowej, młodej firmy z Krakowa. Zajmuje się Brand / UI / UX designem.

Partnerzy wydarzenia:
Miquido – kompleksowo projektuje oraz wdraża aplikacje mobilne i webowe kierując się ideą mobile-first. Firma uznana przez Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2016 za najszybciej rozwijającą się firmę w kategorii mobile design & development. Wyróżniona w 2016 roku przez Google, TIME Magazine oraz Webit Awards. Autor znanych aplikacji mobilnych m.in. Skyscanner i Topline, wykonanej dla słynnego Abbey Road Studios. Organizator Mobiconf.

Hubraum – inkubator innowacji oferujący wsparcie młodym przedsiębiorcom z Europy Środkowo-Wschodniej. Hub:raum Kraków oferuje kompleksowe wsparcie w czterech obszarach: finansowania, zapewnienia przestrzeni do pracy (możliwość co-workingu), doradztwa mentorów i ekspertów oraz dostępu do zasobów Deutsche Telekom.

Organizator wydarzenia:
Vorm — W naszym technologiczno–wzorniczym studio projektowym zajmujemy się kompleksowym projektowaniem usług i produktów na pograniczu obiektów fizycznych i interaktywnych ze wskazaniem na obszar Internet of Things.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *