Warning: include(/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82
Ekstremalnie i szlachetnie | What's Up Magazine

Ekstremalnie i szlachetnie

Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka to nowa inicjatywa promująca i kształtująca postawy prospołeczne wśród pracowników firm. Wezmą oni udział w specjalnych edycjach Runmageddonu, z których dochód zostanie przekazany na rzecz Szlachetnej Paczki. To polska odpowiedź na światowe trendy w biznesie i nowatorska formuła działań CSR.

Dzięki wspólnej inicjatywie Runmageddonu – największego w Polsce organizatora cyklu ekstremalnych biegów przeszkodowych – oraz Szlachetnej Paczki, programu mądrej i konkretnej pomocy, który w tym roku odbywa się po raz osiemnasty, polskie przedsiębiorstwa zyskają nowe możliwości budowania zespołów  oraz integrowania  pracowników. Jak pokazują kilkuletnie doświadczenia Runmageddonu, pokonanie w zespole specjalnie przygotowanej trasy z przeszkodami, znacznie podnosi umiejętności współpracy i współodpowiedzialność, czyli postawy, które są obecnie szczególnie pożądane przez zarząd oraz działy HR i CSR w nowoczesnych firmach. To jeden z wiodących światowych trendów w biznesie. 

Bądź bohaterem – pomagaj innym

Szlachetna Paczka zachęca, by dzięki niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym osobom stawać się bohaterami własnych środowisk. Runmageddon z kolei inspiruje do podejmowania wyzwań oraz współpracy w walce z przeszkodami, zarówno  na trasie biegu, jak i w życiu.

– Obie inicjatywy zmieniły  życie wielu tysięcy Polaków. Teraz wspólnie przymierzamy się do pozytywnej zmiany świata biznesu.
Start i wzajemna pomoc na trasie pozwolą ludziom zobaczyć samych siebie w najlepszej wersji: dzielnych, stawiających czoła wyzwaniom i wspierających się nawzajem. Wierzymy, że przenosząc te ideały do świata biznesu, firmy staną się nie tylko lepsze, ale i skuteczniejsze biznesowo – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Runmaggedon Biznes Szlachetna Paczka. (fot. mat. pras.)

Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka to skierowany do firm cykl eventów, organizowanych w największych miastach w Polsce (także w Krakowie). To bieg z przeszkodami na odcinku 3-4 kilometrów (tor przeszkód, wspinanie się, czołganie, walka z wodą, ogniem i błotem). Będzie miał charakter drużynowy – uczestniczyć w nim będą mogły zespoły liczące po 5 osób. Pokonywanie ekstremalnych wyzwań na trasie pomoże podnieść świadomość roli i wartości pomocy, a jednocześnie będzie okazją do integracji zespołu i dostarczania pracownikom unikalnych doświadczeń.

Firmy planujące wziąć udział w tym charytatywnym wyzwaniu, mogą nabywać pakiety startowe dla swoich pracowników. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Szlachetnej Paczki.

W skład pakietów wejdą nie tylko starty w edycji biznesowej Runmageddonu. W zależności od rodzaju, startujący zespół otrzyma również personalizowaną galerię zdjęć i wideo z trasy, asystę osobistego trenera, trening z trenerem Runmageddonu przed startem, buty Salomon Speedcross4 Runmageddon, a nawet co-drive z zespołem RMF4RT, Mistrzem Polski oraz v-ce Mistrzem Europy w rajdach cross-country czy przelot helikopterem nad trasą Runmageddonu!

Bez współpracy i zaangażowania nie pokonasz Runmageddonu. Na trasie spotkasz przeszkody, które można pokonać jedynie zespołowo. Tak samo jest w życiu. Bez współpracy nie można wygrać swojego życia – mówi ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek, twórca Szlachetnej Paczki. – Jedna z przeszkód w Runmageddonie nazywać się będzie LUBIĘ LUDZI. Będzie to ściana. Samodzielne jej pokonanie będzie praktycznie niemożliwe. Przypomni to ludzkie biedy – życie często jest zbyt trudne. By iść dalej, potrzebna jest pomoc innych ludzi. Angażujemy się w ten projekt, bo to skuteczne narzędzie do promowania postaw prospołecznych i pomagania – dodaje ks. Stryczek.

Pierwszy z cyklu eventów Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka odbędzie się już 8 kwietnia we Wrocławiu, kolejny 25 maja w Warszawie. W 2018 roku wydarzenia odbędą się ponadto w Krakowie, Poznaniu  i Trójmieście. Ceny pięcioosobowych pakietów zaczynają się już od 899 zł netto.

Więcej o projekcie i zapisy na pierwsze eventy na www.runmageddon.pl/szlachetna-paczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *