Dzień otwarty STATE STREET dla osób z niepełnosprawnością

Już 7 czerwca między 13.30 a 17.00 State Street Bank Polska zaprasza na wyjątkowy Dzień Otwarty dla osób z niepełnosprawnością. Wydarzenie odbędzie się w biurze State Street zlokalizowanym w Bonarka4Business.

 

Jeśli szukasz stabilnej pracy w międzynarodowym środowisku, interesuje Cię rozwój w finansach, jesteś otwarty na nowe wyzwania, posiadasz umiejętności analityczne i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, być może praca w State Street jest właśnie dla Ciebie. Aby się o tym przekonać, odwiedź 7 czerwca biuro State Street.

Spotkanie będzie okazją, żeby  zdobyć wiedzę, która pomoże Ci w rekrutacji, porozmawiać z pracownikami i znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania dotyczące profilu działalności banku powierniczego czy zobaczyć jaki pakiet benefitów oferuje State Street. 

Podczas wydarzenia managerowie biura State Street Bank Polska opowiedzą o 22+ działach firmy, historii i rozwoju biura w Krakowie, ofertach pracy na pełen etat/pół etatu, benefitach i wsparciu oferowanym przez firmę oraz odpowiedzą na Wasze wszystkie zapytania!

W programie:

 13:30 – Powitanie

13:45 – Spotkanie z Managerem State Street Bank

15:15 – Coffee & Chat z Marcinem Tytko, Ambassador for employees with disabilities

15:45 – Zwiedzanie biura

16:00 – Warsztat rekrutacyjny – sesja pytań i odpowiedzi

17:00 – Zakończenie

 

Rejestracja na wydarzenie: amackowska@statestreet.com 

 

Więcej o tym, jak State Street działa na rzecz różnorodności, możecie przeczytać w naszym czerwcowym numerze!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *