Autenti z 6,3 mln złotych na depapieryzację

Macie dość drukowania i podpisywania setek papierów w firmie? System obiegu dokumentów chce zrewolucjonizować krakowski start-up Autenti, w którego fundusze VC zainwestowały właśnie 6,3 mln złotych.

Autenti to platforma umożliwiająca autoryzację dokumentów I zawieranie umów przez internet. Zapewnia szybki i wygodny dostęp do umów i dokumentów, a co więcej, pozwala na ich podpisanie w dowolnym miejscu i czasie. Powierzone dane są szyfrowane i poufne, a usługa jest zgodna z prawem europejskim. Autenti skraca proces podpisywania dokumentów oraz obniża koszty związane z przygotowywaniem i przesyłaniem dokumentów. 

– Będziemy starali się przekonać ludzi, że nie warto wycinać tysięcy drzew, by drukować dokumenty i zajmować otaczającą nas przestrzeń segregatorami – mówił Grzegorz Wójcik w grudniowym numerze What’s Up Magazine. I dodał, że w korporacjach, gdzie nawet dwadzieścia procent dokumentów trafia do szuflad biurek i nigdy nie wraca do nadawcy, także jest to możliwe do zrealizowania.

Autenti przekonało już fundusze Innovation Nest i Black Pearls VC, że warto w im zaufać, bo w dynamicznym rozwoju spółki w obszarze sprzedaży i marketingu fundusze zainwestowały właśnie 6,3 mln zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *