Warning: include(/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-base.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 65

Warning: include_once(/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82

Warning: include_once(): Failed opening '/wp-content/plugins/wp-super-cache/ossdl-cdn.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56-fpm/lib/php') in /home/platne/serwer102323/public_html/whatsupmagazine/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 82
A może… kolacja w dobrym towarzystwie? | What's Up Magazine

A może… kolacja w dobrym towarzystwie?

Show cooking a wcześniej opowieść o wojennych realiach Aleppo w Syrii w wykonaniu Wojciecha Szumowskiego oraz bitwa na słowa Rafała Wosia (Polityka) z prof. Andrzejem Blikle – to atrakcje pierwszego z cyklu spotkań kulturalno-kulinarnych, jakie w iLab PLUS organizuje firma Eurokreator we współpracy z Re:view i What’s Up Magazine.

– „Kolacja w dobrym towarzystwie” to nasza odpowiedź na chęć rozmowy o palących nas współczesnie tematach w gronie fachowców i profesjonalistów. Uczestniczyć w wydarzeniu może każdy, kto interesuje się bieżącymi trendami i wydarzeniami w świecie kultury, ekonomii, polityki czy biznesu – zapowiada Rafał Kunaszyk, prezes Eurokreator i moderator wydarzeń Ilab PLUS.

Niedzielne spotkanie 14 stycznia zawiera kilka interesujących punktów. Dokumentalista i reżyser filmowy Wojciech Szumowski (syn Maćka Szumowskiego i Doroty Terakowskiej, brat reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) opowie o wojennej Syrii w speachu pt. „Aleppo. Notatki z Objętności”. Zapowiada się interesująca podróż na Bliski Wschód bowiem Szumowski to dwukrotny laureat nagrody Grand Press w kategorii reportażu telewizyjnego.

Później na scenę wkroczą prof Andrzej Blikle (w latach 1990-2010 prezes A.Blikle sp. z o.o. i honorowy prezes Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Centrum im. Adama Smitha) i Rafał Woś (dziennikarz „Polityki”, a wcześniej „Dziennika. Gazety Prawnej”, autor niedawno wydanej książki „To nie jest kraj dla pracowników”), którzy zetrą się w dyskusji pt. „Pogoda dla pracodawcy czy pracownika?”. Moderować ich słowną bitwę będzie dwóch Rafałów: Kunaszyk oraz Romanowski (redaktor „What’s Up Magazine”).

Na deser (a może przestawkę i właściwe danie) czekają na uczestników kulinarne atrakcje w stylu kuchni Art Design przygotowane przez mistrza Krzysztofa Gawlika (pracował m.in. w włoskiej restauracji Rottiseria w Bassano del Grappa oraz żydowskiej Arche Noach w Wiedniu, ma również tytuł Executive Chef zdobyty na New York University of Technology) oraz wykwintne wina przygotowane przez Jakuba Skotnicznego z „Stradomska Great Coffee & Wine”.

– Intrygujący goście oraz pobudzający emocje zestaw tematów. Takie założenia stawiamy przed naszymi Kolacjami. Zależy nam na owocnej rozmowie i kameralnej atmosferze – zapowiada Rafał Romanowski.

Liczba miejsc na „Kolacji w dobrym towarzystwie” jest ograniczona. W niedzielny wieczór 14 stycznia (start o 18.00_ w siedziebie iLab PLUS przy ul. Przemysłowej 13/1U (budynek ORION) zasiądzie przy stole tylko 20 osób. Koszt udziału to 190 złotych (do 12 stycznia), last minute (o ile będą) 350 zł. Zgłoszenia można nadsyłać na adres: jaroslaw.wypych@eurokreator.eu lub telefonicznie pod nr 667 88 44 88.

What’s Up Magazine jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *