A może… kolacja w dobrym towarzystwie?

Show cooking a wcześniej opowieść o wojennych realiach Aleppo w Syrii w wykonaniu Wojciecha Szumowskiego oraz bitwa na słowa Rafała Wosia (Polityka) z prof. Andrzejem Blikle – to atrakcje pierwszego z cyklu spotkań kulturalno-kulinarnych, jakie w iLab PLUS organizuje firma Eurokreator we współpracy z Re:view i What’s Up Magazine.

– „Kolacja w dobrym towarzystwie” to nasza odpowiedź na chęć rozmowy o palących nas współczesnie tematach w gronie fachowców i profesjonalistów. Uczestniczyć w wydarzeniu może każdy, kto interesuje się bieżącymi trendami i wydarzeniami w świecie kultury, ekonomii, polityki czy biznesu – zapowiada Rafał Kunaszyk, prezes Eurokreator i moderator wydarzeń Ilab PLUS.

Niedzielne spotkanie 14 stycznia zawiera kilka interesujących punktów. Dokumentalista i reżyser filmowy Wojciech Szumowski (syn Maćka Szumowskiego i Doroty Terakowskiej, brat reżyserki Małgorzaty Szumowskiej) opowie o wojennej Syrii w speachu pt. „Aleppo. Notatki z Objętności”. Zapowiada się interesująca podróż na Bliski Wschód bowiem Szumowski to dwukrotny laureat nagrody Grand Press w kategorii reportażu telewizyjnego.

Później na scenę wkroczą prof Andrzej Blikle (w latach 1990-2010 prezes A.Blikle sp. z o.o. i honorowy prezes Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Centrum im. Adama Smitha) i Rafał Woś (dziennikarz „Polityki”, a wcześniej „Dziennika. Gazety Prawnej”, autor niedawno wydanej książki „To nie jest kraj dla pracowników”), którzy zetrą się w dyskusji pt. „Pogoda dla pracodawcy czy pracownika?”. Moderować ich słowną bitwę będzie dwóch Rafałów: Kunaszyk oraz Romanowski (redaktor „What’s Up Magazine”).

Na deser (a może przestawkę i właściwe danie) czekają na uczestników kulinarne atrakcje w stylu kuchni Art Design przygotowane przez mistrza Krzysztofa Gawlika (pracował m.in. w włoskiej restauracji Rottiseria w Bassano del Grappa oraz żydowskiej Arche Noach w Wiedniu, ma również tytuł Executive Chef zdobyty na New York University of Technology) oraz wykwintne wina przygotowane przez Jakuba Skotnicznego z „Stradomska Great Coffee & Wine”.

– Intrygujący goście oraz pobudzający emocje zestaw tematów. Takie założenia stawiamy przed naszymi Kolacjami. Zależy nam na owocnej rozmowie i kameralnej atmosferze – zapowiada Rafał Romanowski.

Liczba miejsc na „Kolacji w dobrym towarzystwie” jest ograniczona. W niedzielny wieczór 14 stycznia (start o 18.00_ w siedziebie iLab PLUS przy ul. Przemysłowej 13/1U (budynek ORION) zasiądzie przy stole tylko 20 osób. Koszt udziału to 190 złotych (do 12 stycznia), last minute (o ile będą) 350 zł. Zgłoszenia można nadsyłać na adres: jaroslaw.wypych@eurokreator.eu lub telefonicznie pod nr 667 88 44 88.

What’s Up Magazine jest patronem medialnym przedsięwzięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *